Reference

1. Zdravím všechny co mají zájem o řidičské oprávnění. U pana Křenka jsem dělal řidičák minulý rok (2013) přes léto a vše probíhalo bez problému. Začal jsem v půli dubna a dokončil jsem ho někdy v srpnu. Protože jsem podnikatelem a studentem zároveň, takže mám málo času, nicméně kdykoliv se mi udělal čas, tak jsem požádal pana Křenka o jízdu a ten mi byl ochoten kdykoliv vyjít vstříc. Autoškolu pana Křenka mohu všem jen vřele doporučit.

Karel Kapica (student)

2. Ráda doporučím Autoškolu Křenek všem,kteří stejně jako já,se rozhodnou začít jezdit v pozdějším věku a potřebují na vše více klidu a času.A sama jsem překvapena,že jezdím již 10.let.

Olga H. (dospělý)

3. Začínala jsem sice v jiné autoškole, ale nebyla jsem spokojená. Chtěla jsem se naučit jezdit, nikoli umět z paměti trasu na zkoušky a poté se bát jet někam jinam. Pan Křenek mě i s mými „zlozvyky“ přijal a splnil mé očekávání od kurzu. Konečně jsem jezdila trasy, které již jezdím v realitě. Na jednoduchých příkladech mi vysvětlil a ukázal možná řešení konfliktů na silnici. Naučil mě se řízení nebát, dokonce si jízdu užívat. Rozhodně velkým plusem je zde časová vstřícnost a ochota se domluvit dle Vašich možností. Autoškolu Křenek mohu jen doporučit.

Klára Fojtíková (student)

4. Co si pamatuji, už od malička co člověk začne poznávat co ho baví a co chce, tak jsem věděla, že chci mít řidičák. Měla jsem ale strach, že auto nezvládnu, že bude řídit ono mě, ne já jeho a taky jsem nechtěla být „sváteční řidič“ nebo „řídit jako ženská“ jak si spoustu chlapů povzdechne, když vidí neschopnou ženu za volantem (neurážím ani muže ani ženy). Po pár jízdách s panem Křenkem jsem zjistila, že to není taková ta autoškola jak jsem znala od mnoha lidí z povídání – oni tě posadí do auta a jeď. Pan Křenek mi pomáhá řešit provoz a ukazuje mi, jak se dá vyhnout problémům a jízdu si zpříjemnit. Učí mě spoustu praktických věcí, které jako řidič využiji pro mé pohodlí a bezpečnost. Ježdění mě baví a užívám si to, protože mě učí být řidičem a nepřipravuje mě jen na to, abych udělala zkoušky a bylo o jednoho neschopného „řidiče“ víc.

Abych to shrnula, za mě autoškola pana Křenka jedno velké ANO a šla bych do toho znovu. Děkuji, pane Křenek 🙂

Nikola Petrová (student)

5. Nemít v dnešní době řidičák, je jako být bez ruky a pan Křenek mi pomohl se tomuto „hendikepu“ vyhnout. Nemám na srdci nic, co bych mohl vytknout. Domluva na úrovni, seriózní jednání a hlavně dovednost řídit auto – to je to, co od této autoškoly můžete očekávat. Tak vzhůru do toho a hodně najetých kilometrů bez nehod 🙂

Václav Svoboda (student)

6. Autoškolu u pana Křenka mi v podstatě přihrál osud (jinak si tyto nadpozemnské síly nedokážu vysvětlit) a vyhledal google. Celý základní výcvik jsem dělala v Olomouci, kde mě naučili se auta bát a být vystresovaná a vyklepaná z toho, abych náhodou neudělala sebemenší chybu. Závěrečné zkoušky jsem neudělala. Z důvodu stěhování z OL do Frenštátu jsem si našla pana Křenka na opravné zkoušky. Díky jeho trpělivosti, výborným radám jak se chovat na silnici bez nehody a jednoduchému vysvětlení všech úkonů jsem nakonec zjistila, že se auta bát vůbec nemusím a že si jízdu mohu dokonce užít. S jistotou mohu říct, že kdyby nebylo jeho, možná bych řidičšský průkaz udělala, ale nikdy v životě už bych za volant nesedla. Pana Křenka DOPORUČUJI všem, kteří se chtějí naučit jezdit (ne naučit se trasu ke zkoušce nazpaměť). Jěště jednou díky! 🙂

Veronika Besedová (dospělý)

7. Zdravím všechny co navštívili tento web se snahou dosáhnout na řidičské oprávnění. Autoškolu Křenek bych všem doporučil a nadále jí budu navrhovat mým známým. Především jsem ocenil individuální výuku, kterou si zákazník rozvrhne podle sebe a v neposlední řadě pořádné auto, které ostatním autoškolám chybí.

Tomáš Hajda (student)

8. Autoškolu u pana Křenka bych rozhodně doporučil, protože dokáže věci dobře vysvětlit a dokáže vás toho hodně naučit. A celkově se mi s ním jezdilo dobře. Take za mě autoškolu u pana Křenka doporučuji.

David Cvečka (student)